Salon Formula Conditioner

Kondicionér Plush Puppy Salon Formula - koncentrovaný a špeciálne navrhnutý pre rôzne typy psov. Cenovo výhodný a efektívny kondicionér Salon Formula je vytorený z tých najkvalitnejších ingrediencií, bohatých na antioxidanty, vitamíny A a C. Provitamín B5 je vynikajúci pre citlivú pokožku, hydratuje a posilňuje srsť a zároveň vyhladzuje kutikulu. Vďaka nízko voňavej receptúre bude srsť sviežo voňať.

Kondicionér Plush Puppy Salon Formula je vhodný pre všetky farby a typy srsti. Je perfektné pre salóny a chovateľské stanice pre hydratovanú lesklú srsť.

Použitie: Po dôkladnom umytí šampónom a opláchnutí  kondicionér Plush Puppy Salon Formula rozrieďte podľa potreby, namasírujte do srsti a potom dôkladne opláchnite.

Pomery riedenia: 1:15 (1 diel kondicionéra na 15 dielov vody) alebo až 1:35 (1 diel kondicionéra na 35 dielov vody)

Zloženie: Water (Aqua), Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Betula Alba (Birch) Bark/Leaf Extract, Urtica dioica (Nettle) Extract, Tila cordata (Lime Blossom) Extract, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Extract, Salvia officinalis (Sage) Extract, Achillea millefolium (Yarrow) Extract, Hypericum perforatum (St Johns' Wort) Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, C10-11 Isoparaffin, Stearalkonium Chloride, Alcohol, Panthenol, Citric Acid, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Eugenol.

Vyberte si variant:

Cena od 110,00 €