Protein Coat Balm 200 ml

Na finálnu úpravu. Ľahký a nemastný.

Odporúča sa v deň výstavy ako ľahký finišér na redukciu statickej elektriny. Je vynikajúci pre všetky rasy s jemnou a stredne jemnou hladkou srsťou, na "praporce" salúk, španielov a setrov. Drží vo forme srsť maltézskych psíkov, shih tzu, afgánskych chrtov, amerických kokršpanielov, jorkšírskych teriérov a v podstate všetkých rás, ktoré potrebujú mať srsť vlajúcu na správnom mieste. Výborný výrobok na fixáciu lietajúcej srsti.

Odporúčame tento spôsob použitia:

»» Naneste malé množstvo Protein Coat Balm po celej dĺžke do srsti.

»» Hneď potom naneste ešte trochu len na končeky. To pridá srsti po dĺžke nepatrnú hmotnosť, ktorá však stačí na to, aby držala tvar aj v pohybe.

Ľahký a nemastný Protein Coat Balm je vhodné použiť krátko predtým, ako vstúpite do výstavného kruhu.
Počas dňa je možné použiť ho viackrát.

Zloženie: Water(Aqua), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl methoxycinnamate, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract, Juniperus Communis (Juniper Berry) Fruit Extract, Melissa Officinalis (lemon Balm) Flower/Leaf/Stem Extract, Pinus Pinaster (Pine Needle) Leaf Extract, Hydrolysed Collagen, Cetrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Lactic Acid, Fragrance (Parfum), Sodium Benzoate, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.  

36,00 €