Professional Grooming Combs

Plush Puppy's Professional Grooming Combs - Navrhnuté medzinárodne uznávanými groomermi výstavných psov.

Oválny chrbát je vyrobený pre absolútne pohodlie a pohodlne padne do ruky pre jednoduché použitie bez toho, aby spôsoboval únavu ruky, zápästia alebo paže. Každý z týchto ľahkých hrebeňov na starostlivosť o srsť psa sa vyznačuje vynikajúcou vyváženosťou, ktorá zvyšuje ergonomický zážitok počas používania. Každý hrebeň má povrchovú úpravu z anodického oxidu na chrbte a zuboch, ktoré znižujú odpor a statickú elektrinu srsti.

Naše profesionálne hrebene na grooming sú vybavené jemnými a hrubými zubami z tvrdenej nerezovej ocele, takže sa neohnú a ľahko prekĺznu aj tou najsilnejšou srsťou. Jemné zuby sú ideálne na rozčesanie mäkšej srsti v citlivých partiách, ako sú uši, okolo očí a na nohách. Hrubé zuby sú ideálne na česanie celého tela.

V ideálnej dĺžke tieto piny stimulujú vlasové folikuly, uvoľňujú voľné chlpy a zároveň podporujú objem a stimulujú pokožku. Okrúhle špičky sú navrhnuté pre ľahké rozčesávanie srsti a zabraňujú akémukoľvek poraneniu kože psov.

Plush Puppy Professional Grooming Combs odstraňujú uzlíky a strapaté, uvoľnené chlpy, zachytené nečistoty a pomáhajú zhadzovať srsť a zároveň masírujú kožu pre zdravú srsť. Sú tiež perfektné na konečnú úpravu a našuchorenie, podporujú zdravú kožu a lesklú srsť. Plush Puppy hrebene sú vynikajúce na použitie pri strihaní.

Naše profesionálne hrebene na starostlivosť sa dodávajú v 3 veľkostiach.

C001 - 11,8" hrebeň so zaoblenými zubami s dĺžkou 35 mm, 50 % jemných a 50 % hrubých zubov

C002 - 7,5" hrebeň so zaoblenými zubami s dĺžkou 30 mm, 20 % jemných zubov a 80 % hrubých zubov

C003 - 7,5" hrebeň so zaoblenými zubmi s dĺžkou 30 mm, 50 % jemných zubov a 50 % hrubých zubov

Všetky hrebene pre profesionálnu starostlivosť Plush Puppy majú na každom chrbte vlastnú 'Rázítko kvality' spoločnosti Plush Puppy. Tieto hrebene sú pevné, ale flexibilné a odolné.

Vyberte si variant:

Cena od 37,00 €