Natural Body Building Shampoo

Natural Body Building Shampoo with Wheatgerm.

Odporúčame ho pre všetky typy srsti, ktoré si žiadajú viac plnosti a pružnosti, je ideálny pre "Full Coated" rasy, napr. pudly, staroanglický ovčiak, flandersky bouvier atď. Výnimočne sa hodí aj pre rasy s dvojitou srsťou po výmene srsti napr. malamut, samojed, kólie, lhasa apso, tibetský teriér atď.
Odporúčame nasledujúce pomery riedenia:»» Neriedený na miesta, ktoré potrebujú intenzívnu očistu alebo zosvetlenie.»» Na dôkladné umytie 5 dielov vody na 1 diel šampónu.»» Pri pravidelnom kúpaní 10 dielov vody na 1 diel šampónu.

Natural Body Building Shampoo with Wheatgerm pridáva srsti objem, nezmäkčuje ju a pritom zachováva v srsti pružnosť. Je vhodný aj pre psy s kožnými problémami.
Vyrobený je z organických zložiek s pšeničnými proteínmi, pšeničným škrobom, D-Pantenolom a extraktom z lišajníka.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Lauramine Oxide, PEG-12 Dimethicone, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Panthenol, Cocamide DEA, Acetamide MEA, Lactamide MEA, Propylene Glycol, Tromethamine, EDTA, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Laureth-2, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Chloride, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Coumarin, CI 15510, CI 19140

Vyberte si variant:

Cena od 7,50 €