Natural All Purpose Shampoo

Natural All Purpose Shampoo with Henna.

Tento šampón dodáva srsti lesk a je stvorený pre všetky rasy psov s pevnejšou štruktúrou srsti, napr. akita, sibírsky husky, šeltia. Odporúča sa aj pre krátkosrsté rasy, ktoré by nemali mať mäkkú srsť, weimarský stavač, bulldog, rottweiler a pre väčšinu teriérov.
Odporúčame nasledujúce pomery riedenia:»» Neriedený na miesta, ktoré potrebujú intenzívnu očistu alebo zosvetlenie.»» Na dôkladné umytie 5 dielov vody na 1 diel šampónu.»» Pri pravidelnom kúpaní 10 dielov vody na 1 diel šampónu.

Natural All Purpose Shampoo with Henna je výborný "All Round" šampón pre prípady, keď je srsť zdravá a keď sa žiada iba vyšší lesk. Je vhodný aj pre psy s kožnými problémami. Vytvorený je z organických zdrojov s extraktom z henny, alpských bylín a lišajníka.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Lauryl Ether Sulfate, MEA Lauryl Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA, Lawsonia inermis (Henna) Leaf Extract, Hydrolysed Collagen, Chamomile rectita Flower Extract, Salvia officinalis (Sage) Extract, Melissa officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Extract, Tussilago farfara (Coltsfoot) Leaf Extract, Thymus vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Achillea millefolium (Yarrow) Extract, Althea officinalis (Marshmallow) Root Extract, Alcohol, PEG-12 Dimethicone, Tetrasodium EDTA, Usnic acid, Trometamol, Glycerin, Sodium Benzoate, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 77944.

Vyberte si variant:

Cena od 7,50 €