Natural All Purpose Shampoo - ‘Easy To Use’ Spray On 500 ml

All Purpose šampón v spreji, ktorý dodáva srsti lesk a je stvorený pre všetky rasy psov s pevnejšou štruktúrou srsti. Jeho zloženie umožňuje sprejovanie bez kompromisov v plnej koncentrácii a s plným obsahom látok.Je to také jednoduché! Netrápte sa s riedením, urobili sme to za vás.

»» Srsť namočte.

»» Nasprejujte šampón.

»» Dôkladne napeňte a opláchnite.

Natural All Purpose Shampoo with Henna je výborný "All Round" šampón pre prípady, keď je srsť zdravá a keď sa žiada iba vyšší lesk. Je vhodný aj pre psy s kožnými problémami. Vytvorený je z organických zdrojov s extraktom z henny, alpských bylín a lišajníka.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, MEA-Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Lauryl Betaine, Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Extract, Hydrolysed Collagen, Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract, Juniperus Communis (Juniper) Fruit Extract, Hypericum Perforatum (St John's Wort) Flower/Leaf/Stem Extract, Picea Excelsa (Norway Spruce) Leaf Extract, Hayflower Extract, Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Tetrasodium EDTA, Deo-Usnate, Lactic Acid ,Citric Acid, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl methylpropional, Eugenol, Hexyl cinnamal, Linalool, CI 77944

21,00 €
42,00 € / 1 l