Deep Cleansing Shampoo

Deep Cleansing Shampoo with Seaweed & Green Tea.

Hĺbkovo čistiaci šampón s extraktmi z morských rias a zeleného čaju. Vynikajúco sa hodí na prežiarenie a oživenie zájdenej bielej srsti, ale aj na potrebné hĺbkové umytie srsti všetkých farieb.
Odporúčame nasledujúce pomery riedenia:»» Neriedený na miesta, ktoré potrebujú intenzívnu očistu alebo zosvetlenie.»» Na dôkladné umytie 5 dielov vody na 1 diel šampónu.»» Pri pravidelnom kúpaní 10 dielov vody na 1 diel šampónu.»» Pre dokonalý výsledok nechajte šampón pôsobiť 3-5 minút a potom ho dôkladne vypláchnite.

Deep Cleansing Shampoo with Seaweed & Green Tea sa odporúča na odstránenie znečistených fľakov a zvyškov kozmetiky zo srsti. Je vhodný aj pre psy s kožnými problémami.Vytvorený je z organických zdrojov s extraktom zo zeleného čaju a morských rias.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Ascophyllum Nodosum (Seaweed) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolysed Wheat Protein, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium Thiosulfate, PVP, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Citric Acid, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Amyl Cinnamal, Linalool 

Vyberte si variant:

Cena od 50,00 €