Anti-Static Coat Control 250 ml

Plush Puppy Anti-Static Coat Control 250 ml je ľahký sprej s organickými vlastnosťami určený na odstránenie statickej elektriny a zamedzenie poletovania vo všetkých typoch srsti. 

Je obzvlášť brilantný na dlhej splývavej srsti a vo vašom kufríku na kozmetiku nesmie chýbať. Je to úžasný nástroj na ošetrovanie, ktorý funguje ako antistatický prostriedok aj pred strihaním a konečnou úpravou.

Nič nie je frustrujúcejšie po hodinách príprav na rozhodcu, keď srsť vašich psov jednoducho nie je dokonalá. V spolupráci s naším tímom odborníkov použilo Plush Puppy najnovšiu technológiu na vývoj tohto úžasného nového produktu. Výsledkom je extrémne výkonný antistatický sprej, ktorý likviduje statickú elektrinu! Taktiež pridáva na ochrane, sile a perfektnom finálnom vzhľade srsti.

Medzi ďalšie výhody patrí UV filter, ktorý zabraňuje poškodeniu slnkom a chráni pred teplom. Keďže má ľahké zloženie, nebude sa mastiť ani spôsobovať pramienkovanie chlpov, ani nezmäkčuje silnú textúru srsti.

Anti-Stat Coat Control je ideálny na údržbu a ochranu všetkých typov srsti psov vrátane dlhých srsti, srsti na nohách, na ušiach a chvostoch. Je ideálny na finálnu prípravu pred výstavou!

Je vyrobený z naturálnych výťažkov z listov hamamelu, lipového kvetu, brezovej kôry a žihľavy.

Ak je vaším cieľom dosiahnuť dokonalú srsť a konečnú úpravu, potom tento antistatický sprej Plush Puppy prinesie výsledky podľa vašich požiadaviek.

>> Návod na použitie: Nastriekajte ľahkú hmlu zo vzdialenosti 30 cm na suchú srsť, v prípade potreby opakujte.

ODBORNÝ TIP: Použite antistatickú Plush Puppy Ultimate AntiStat Brush na odstránenie statickej elektriny a jednoduché odstránenie zamotanej a uvoľnenej srsti. Kefa Anti-Stat pozostáva zo 100% čiernych kančích štetín s dialonovými dikobrazovými ihličkami. Pre jeho vynikajúce antistatické vlastnosti používame namiesto nylonu Dialon.

Zloženie: Water (Aqua), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-75 Lanolin, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark/Leaf Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 20, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 19140, CI 42090.

23,00 €