ActiVet DUO Tuffzapper-Coater (purple-red)

S ActiVet Tufffinish-Coater DUO získate dva rôzne typy v jednej kefe. Na jednej strane ActiVet Pro Stark (fialová), na druhej strane Matt Zapper (červená). Táto kefa ActiVet je vytvorená pre všetkých používateľov, ktorí potrebujä obvykle dve rôzne kefy.

Táto kefa sa hodí napríklad pre Tibetan Terrier, Golden Doodle, Bolonka Zwetna, Briard, Collie, Sheltie, Picard, Portugalský a španielsky vodný pes, Bobtail, Bearded Collie, [atď]

Kefa v detaile:

Jedna strana kefy zodpovedá hlave kefy Mat Zapper. Mat Zapper je kefa na psy a mačky so špeciálnymi zubami, ktoré uvoľňujú plsť, takže sa plsť s Mat Zapper ešte rýchlejšie rozčesáva.
ActiVet Mat Zapper je extrémna rozčesávacia kefa pre vášho psa alebo mačku (variant 4,5 cm). Špeciálne štetiny rozpletú plsť v krátkom čase. ActiVet Mat-Zapper je určený iba na profesionálne použitie. Špeciálna technológia kefy s flexibilnou hlavou kefy kĺza aj po tých najťažších zaplsteninách. Mat Zapper je špeciálne ergonomicky navrhnutý na ochranu rúk a kĺbov aj pri profesionálnom použití.

Druhá hlava kefy zodpovedá hlave kefy ActiVet Pro Stark (fialová).

Activet kefa Stark je silná všestranná kefa pre psy alebo mačky (4,5 cm variant). Obzvlášť je vhodná pre pevnú srsť, hustú srsť textúru a dostatok podsady.

Výhody activet kefy na prvý pohľad:

  • Flexibilná hlava kefy tlmí ťahy kefy pri práci, čo znamená menšie zachytávanie a menšie trhanie.
  • Umožňuje jemné, ale efektívne česanie
  • Zaoblené zuby z nehrdzavejúcej ocele
  • Jednoduchou a ergonomickou manipuláciou kefa chráni srsť a na druhej strane pomáha predchádzať poškodeniu pohybom pri kefovaní (aj pri profesionálnom použití).
  • Vode odolná kefa

Vďaka týmto malým, ale dôležitým výhodám bude vaše zviera skutočne krásne. S kefami ActiVet sa starostlivosť o Vášho miláčika stane pre vás zábavou!

Verzia 4,5 cm je zvlášť vhodná pre malé a stredné plemená psov a mačky. Pre väčšie plemená sa odporúča urýchliť starostlivosť pomocou 9 cm variantu kefy ActiVet

Vyberte si variant:

Cena od 56,00 €