Seabreeze Oil

Seabreeze Oil je vytvorený z rastlinných olejov na zlepšenie štruktúry srsti a nápravu poškodenej srsti. Tento výrobok má skutočne "star" kvalitu. Dodáva do srsti lesk, zlepšuje jej kondíciu a je výbornou alternatívou s trvalejšími výsledkami, ako je známe z bežnejšie používaných olejov na srsť. Seabreeze Oil prináša efekt väčšine rás, vrátane pudlov, rottweilerov, dobermannov, boxerov, sibírskych husky, samojedov, setrov, atď. Pomer riedenia je potrebné prispôsobiť každej rase a individuálne aj každému psovi.

Odporúčame tento spôsob použitia:

»» Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu Seabreeze Oil so 4 litrami teplej vody a pre ten najlepší účinok naneste do srsti špongiou. Nevymývajte!

»» Na tradičné premastenie srsti aplikujte nezriedený.

»» Pri balíčkovaní alebo na predchádzanie lámavosti srsti nanášajte úspornejšie.

Jeho princípom je nová organická receptúra, v ktorej sa stretáva staré s novým, pšeničný olej, s olejom z nechtíka lekárskeho a pupalkovým olejom.

Zloženie: Isopropyl Myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Diethylhexyl Succinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene-Carboxaldehyde, Limonene, Linalool

Zvolte si variantu:

Cena od 35,00 €