Reviva Coat 250g

Hydratačná pena.

Reviva Coat je brilantná pena pre srsť, ktorá neznáša bežné kondicionéry a ktorej treba dodať plnosť alebo pre srsť, ktorá potrebuje úplne nemastný kondicionér. Hodí sa tiež na rozčesávanie a predchádzanie tvorby zachlpenín. Obzvlášť sa hodí pre rasy, ktorých srsť sa natáča napr. Shih Tzu, Yorshire Terrier a pod.

Odporúčame tento spôsob použitia:
»» Na natáčanie srsti odporúčame zmiešať v Plush Puppy rozprašovači Reviva Coat v množstve golfovej loptičky so šálkou teplej vody, dobre premiešať, nastriekať na srsť a potom natáčať ako obvykle.
»» Na česanie a rozčesávanie dobre zmiešajte v Plush Puppy rozpračovači Reviva Coat v množstve golfovej loptičky so šálkou teplej vody a striekajte do srsti počas česania.
»» Na hydratáciu a zlepšenie kondície srsti jednoducho dobre potraste nádobu, na ruku si nastriekajte Reviva Coat v množstve golfovej loptičky a penu naneste do srsti. Potom prečešte kefou a hrebeňom ako obvykle. Nevymývajte!

Je to pozoruhodný "Leave In", teda bezoplachový výrobok, ktorý bol vytvorený tak, aby srsť hydratoval pričom ju nezanecháva ulepenú ani mastnú. Táto úžasná receptúra prináša skutočne výborné výsledky.

Zloženie: Purified Water, Hydrocarbon Propellant, Propylene Glycol, Quaternary Ammonium Compound, Cetyl Alcohol, Coltsfoot Extract, Horsetail Extract, Calcium Pantothenate, Inositol, Butylene Glycol, Wheat Bran Lipids, Ethoxydigol, Fragrance, Diazolidinylurea

23,00 €