Professional Grooming Combs

Plush Puppy's Professional Grooming Combs - Navrženy mezinárodně uznávanými groomery výstavních psů.

Oválný hřbet je vyroben pro absolutní pohodlí a pohodlně padne do ruky pro snadné použití, aniž by způsoboval únavu ruky, zápěstí nebo paže. Každý z těchto lehkých hřebenů na péči o srst psa se vyznačuje vynikající vyvážeností, která zvyšuje ergonomický zážitek během používání. Každý hřeben má povrchovou úpravu z anodického oxidu na hřbetu a zubech, které snižují odpor a statickou elektřinu srsti.

Naše profesionální hřebeny na grooming jsou vybaveny jemnými a hrubými zuby z tvrzené nerezové oceli, takže se neohnou a snadno proklouznou i přes nejsilnější srst. Jemné zuby jsou ideální pro rozčesání měkčí srsti v citlivých partiích, jako jsou uši, kolem očí a po nohách. Hrubé zuby jsou ideální pro česání celého těla.

V ideální délce tyto piny stimulují vlasové folikuly, uvolňují volné vlasy a zároveň podporují objem a stimulují pokožku. Kulaté špičky jsou navrženy pro snadné rozčesávání srsti a zabraňují jakémukoli poranění kůže psů.

Plush Puppy Professional Grooming Combs odstraňují uzlíky a zacuchané vlasy, uvolněné chlupy, zachycené nečistoty a pomáhají shazovat srst a zároveň masírují kůži pro zdravou srst. Jsou také perfektní pro konečnou úpravu a načechrání, podporují zdravou kůži a lesklou srst. Plush Puppy hřebeny jsou vynikající pro použití při stříhání.

Naše profesionální hřebeny na péči se dodávají ve 3 velikostech.

C001 - 11,8" hřeben se zaoblenými piny o délce 35 mm, 50 % jemných a 50 % hrubých pinů

C002 - 7,5" hřeben se zaoblenými piny o délce 30 mm, 20 % jemných pinů a 80 % hrubých pinů

C003 - 7,5" hřeben se zaoblenými piny o délce 30 mm, 50 % jemných pinů a 50 % hrubých kolíků

Všechny hřebeny pro profesionální péči Plush Puppy mají na každém hřbetu vlastní 'Razítko kvality' společnosti Plush Puppy. Tyto hřebeny jsou pevné, ale flexibilní a odolné.

Zvolte si variantu:

Cena od 35,00 €