Natural Conditioning Shampoo

Natural Conditioning Shampoo with Evening Primrose.

Výborný šampón, ktorý uľahčuje formovanie srsti a zároveň zlepšuje jej kondíciu. Odporúča sa pre všetky rasy, ak je srsť vysušená alebo príliš tvrdá až drôtovitá. Dodáva srsti lesk a uľahčuje rozmotávanie uzlov predovšetkým pre rasy s dlhou hladkou srsťou ako napr. afgánsky chrt, bearded kolia, tibetský teriér, lhasa apso a pod.
Odporúčame nasledujúce pomery riedenia:»» Neriedený na miesta, ktoré potrebujú intenzívnu očistu alebo zosvetlenie.»» Na dôkladné umytie 5 dielov vody na 1 diel šampónu.»» Pri pravidelnom kúpaní 10 dielov vody na 1 diel šampónu.

Natural Conditioning Shampoo with Evening Primrose je vhodný aj pre psy s kožnými problémami. Vytvorený je z organických zdrojov s veľkým podielom pupalky dvojročnej.

Zloženie: Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, MEA-Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamide DEA, PEG-12 Dimethicone, Oenothera biennis Seed Extract, Tetrasodium EDTA, Lauryl Betaine, Acetamide MEA, Lactamide MEA, Citric Acid, Sodium Chloride, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citonellol, Eugenol, Hexyl cinnamal, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene-Carboxaldehyde, Linalool, CI 20285, CI 19140, CI 42090

Zvolte si variantu:

Cena od 7,50 €