Anti-Static Coat Control 250ml

Antistatický sprej

Plush Puppy Anti-Static Coat Control 250 ml je lehký sprej s organickými vlastnostmi, který je navržen tak, aby kontroloval statickou elektřinu a poletování na všech typech srsti. Je zvláště skvělý na dlouhé splývavé srsti, pro které je přímo nezbytností.

Je to úžasný nástroj pro péči, který funguje jako antistatický prostředek také pro stříhání a konečnou úpravu.

Nic není více frustrující než hodiny příprav na rozhodčího a když po vstupu do kruhu srst vašich psů prostě není dokonalá. Ve spolupráci s týmem specialistů použilo Plush Puppy nejnovější technologii k vývoji tohoto úžasného nového produktu. Výsledkem je extrémně výkonný antistatický sprej, který kontroluje statickou elektřinu! Přidává také na ochraně, pevnosti a dokonalém konečném vzhledu srsti.

Mezi další výhody patří UV filtr, který zabraňuje poškození sluncem a chrání před teplem. Vzhledem k tomu, že má lehké složení, nezamastí se ani nezpůsobí slepení chlupů, ani nezměkčí silnou texturu srsti.

Anti-Stat Coat Control je ideální pro údržbu a ochranu všech typů srsti psů včetně dlouhé srsti v závěsech, na nohách, ušních třásní a ocasu. Ideální pro přípravu před výstavou!

Mezi jeho přirozené zdroje patří výtažky z listu vilínu, lipového květu, březové kůry a kopřivy.

Pokud je vaším cílem dosáhnout dokonalé srsti a povrchové úpravy, pak tato Anti-Static Coat Control přinese výsledky podle vašich požadavků.

Vhodné: Plush Puppy Anti-Static Coat Control je vhodný pro všechny typy srsti, zejména pro dlouhé splývavé srsti.

Pokyny: Nastříkejte lehkou mlhu ze 30 cm na suchou srst, v případě potřeby opakujte.

ODBORNÝ TIP: Použijte Ultimate AntiStat Brush k odstranění statické elektřiny a snadnému odstranění zacuchaných a uvolněných chlupů. Kartáč Anti-Stat se skládá ze 100% černých kančích štětin s dialonovými jehlicemi z dikobraza. Vzhledem k jeho vynikajícím antistatickým vlastnostem používáme místo nylonu Dialon.

Zloženie: Water (Aqua), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-75 Lanolin, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Betula Alba (Birch) Bark/Leaf Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 20, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 19140, CI 42090.

23,00 €