Pomery riedenia Plush Puppy

10.02.2021

V spoločnosti Plush Puppy máme profesionálny rad produktov, ktoré sú vhodné pre vaše potreby a potreby vašich psov. Pri používaní produktov Plush Puppy rozhodne odporúčame dodržiavať odporúčané pomery riedenia, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky.

V spoločnosti Plush Puppy má náš tím rozsiahle znalosti o každom produkte. S našou vášňou a odbornými vedomosťami môžeme poskytovať presné rady týkajúce sa úpravy a starostlivosti o srsť, aby ste dosiahli stále žiadané výsledky. Aby mal váš šampión tie najlepšie šance víťaziť, treba dodržiavať nielen odporúčanú kozmetiku, ale aj postupy pri jej použití. Všetky informácie nájdete na stránkach Plush Puppy, na obaloch kozmetiky, alebo telefonicky či osobne u predajcu Plush Puppy. Takmer všetky produkty sú vysoko koncentrované, čo znamená, že váš pes získava najkvalitnejší produkt, ktorý mu umožní zažiariť.

Napríklad môžete mať 2 súrodencov z vrhu, jeden má objemnú, mäkkú srsť, druhý normálnu a mierne drsnejšiu štruktúru. Mať dve rôzne srste znamená dva rôzne pomery riedenia. Pes s objemnou a mäkkou srsťou by mal mať napríklad kondicionér riedený v pomere 1 diel kondicionéra na 20 dielov vody. Zatiaľ čo normálna a mierne drsnejšia srsť by mala mať pomer riedenia 1 diel kondicionéra na 10 dielov vody. Správny pomer riedenia umožňuje rovnomerné nanášanie na srsť, čo zabezpečí dôslednú starostlivosť o srsť vášho psa.

Naše pomery riedenia Plush Puppy tiež neumožňujú plytvanie produktom a šetria peniaze. Nič nie je horšie ako keď máte psa do 3/4 suchého a zistíte, že sa kozmetika do niektorých vrstiev nedostala. Šikovným tipom je viesť si záznam o pomere riedenia (napríklad čiarkou na fľaši na riedenie). Toto vám umožní použiť to ako referenciu pre konkrétne štádium srsti a budete si istí, čo v ktorom štádiu srsti funguje.

V spoločnosti Plush Puppy sa nám darí poskytovať vám najlepší rozsah starostlivosti a návody na úpravu. Používanie správnych pomerov riedenia Plush Puppy vám umožňuje dosiahnuť žiadané výsledky a váš pes bude dlhodobo neprehliadnuteľný.