Swishy Coat 225g

Uhládza srsť.

Tento inovatívny výrobok je výnimočne vhodný predovšetkým pre rasy s jemnou alebo stredne jemnou srsťou ako napr. afgánsky chrt, maltézsky psík, yorkshirský teriér, americký kokršpaniel, shih tzu, lhasa apso atď., kde sa očakáva, že srsť sa bude v pohybe niesť pravidelne a bude vyzerať elegantne, v postoji však znova padne na svoje miesto. Vhodný pre dlhú hodvábnu srsť na ušiach. Gél Swishy Coat je vynikajúci na dočasné uhladenie vlnitej srsti. Redukuje objem, minimalizuje statickú elektrinu, uhládza srsť a robí ju hodvábnejšou.

Odporúčame tento spôsob použitia:

»» Naneste Swishy Coat na srsť a dobre zapracujte do celej dĺžky a do všetkých vrstiev srsti.

»» Nevymývajte a vyfénujte.

»» Pre redukciu objemu sa odporúča miešať s Blow Dry Cream.

Swishy Coat sa používa podľa špecifických požiadaviek každej rasy, napr. 1 čajová lyžička na 1 liter teplej vody pre matézskeho psíka, 1 polievková lyžica na 1 šálku teplej vody pre afgánskeho chrta. Pre všetky ostatné rasy je pomer zmesi riedenia medzi dvoma horeuvedenými individuálne prispôsobiteľný pre každého psa.

Zloženie: Propylene Glycol, Alcohol, Water (Aqua), Glycerin, Cyclotetrasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cyclopentasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Dimethiconol, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth 7, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum), DMDM Hydantoin, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, CI 60725, CI 60730.

31,50 €