Kolagén - potravinový doplněk

Novinka

Incapet Collagen je 100% bio-aktivní kolagen, který pozitivně ovlivňuje organismus zvířete, jeho regeneraci a výživu, kvalitu srsti a kůže, drápků, rohovinu kopyt i pohybový aparát

ÚČINKY INCAPET COLLAGENU:

  • Pomáhá posilnit chrupavky , měkké tkáně i klouby
  • Pomůže posilnit kosti
  • Zlepšuje kvalitu srsti
  • Zlepšuje kvalitu drápů
  • Pomůže posilnit zuby
  • Pomáhá při hojení a regeneraci kůže při různých kožních problémech
  • Pomáhá lepšímu hojení ran po různých zraněních a chirurgických zákrocích
  • Pomáhá při celkové regeneraci u zvířat s vysokou fyzickou zátěží
  • Výrazně pomůže zlepšit mobilitu starších zvířat
  • Pomáhá při léčení v situacích jako: operace , otoky kloubů, bolestivé klouby, degenerativní změny či jiná onemocnění kloubů, dysplazie kyčelního kloubu, nebo jiná dysplazie, luxace kyčle.

Kolagen a srst

Srst s dostatečnou zásobou kolagenu je pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenější a má větší objem. Také má menší sklon šedivět, padat a lámat se. Je možné, že po doplnění kolagenu dojde k masivnímu přírůstku nové srsti. Srst také po kolagenu roste znatelně rychleji.

Balení Incapet Collagenu obsahuje 30 dávek po 3 g čistého prášku 100% bio-aktivního rybího kolagenu. Obsahuje prémiový kolagen typů I, II a III. Jednoduše tedy Incapet Collagen přidávejte malým i velkým zvířatům do oblíbeného krmiva těsně před přímým zkrmováním.

Incapet Collagen a zdravá strava

Podávání Incapet Collagenu do krmiva není proti zásadám racionálního krmiva, naopak. Jeho konzumace se nevylučuje ani s většinou redukčních diet. Incapet Collagen je bezlepkový a raw, bez přidaných konzervačních látek, je vhodný dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů.

Incapet Collagen během období březosti a při kojení

Incapet Collagen je krmná surovina a jako taková je vhodná k užívání během březosti. Ani při kojení žádná omezení neplatí.

Říká se, že zdraví je jen jedno. Dříve nebo později si to uvědomí každý chovatel. Začnou se objevovat drobné bolístky, únava, pohybové obtíže, srst bez lesku, stárnoucí chrup... S něčím neuděláte nic - třeba s dědičností. Ale hodně věcí ovlivnit lze. A je na vás, jestli se rozhodnete starat se o zvíře tak, aby s vámi dlouho vydrželo zdravé a v dobré kondici. Aby jeho srst a kůže byla krásná, potřebuje mít dostatek kolagenu. Kolagen tvoří až 70 % všech bílkovin kůže a s věkem se z ní vytrácí. Právě kolagen je zodpovědný za její vypnutí, hladkost a míru hydratace. Pokud má kůže a srst málo kolagenu, nemůžete čekat, že bude zářivá, hustá, ubudou kožní problémy a další problémy.

49,00 €
Please select variants first